A-Kern

DOELMANNEN
  • Glenn De Jonge [26/07/1990]
  • Mathias Vervecken [19/12/1995]
MIDDENVELDERS
  • De Silva Maki [05/09/1988]
  • Roel Poukens [13/08/1993]
  • Gert Stockx [12/02/1984]
  • Eberd  De Donder [25/12/1995]
  • Rocky Peeters [18/08/1979]
VERDEDIGERS
  • Lennert De Keukeleere[17/06/1992]
  • Tim Boogaerts [16/12/1993]
  • Wietse Vermeylen [10/07/1993]
  • Lennert Vanherberghen [03/12/1989]
  • Giel Vandebeeck [04/04/1996]
  • Simon Bammens [16/05/1998]
AANVALLERS
  • Nils Goedeweeck [23/09/1993]
  • Iason Passaris [25/09/1990]
  • Gertjan Fannes   [03/03/1993]
  • Ben Colson [30/12/1983]
  • Joren Nijs [21/07/1992]
  • Marcos Da Silva Junior [02/04/1986]
  • William Acke [17/04/1987]
TECHNISCHE STAF
  • Alex Verniers [Sportief manager] 
  • Vanhoudt Bart [T1]
  • Sven De Vos [T2]
  • Nico Van Passel [Beloften] 
  • Kris Vandelook [Keepertrainer] 
  • Ignace Verschueren [Dokter] 
  • Walter Vanbrussel [Kinesist] 
  • Verlooy June [Kinesist]
  • De Cuyper Guy  [Verpleger]

 

KALENDER EN UITSLAGEN SEIZOEN 2016-2017
Datum Uur Thuis Uit Uitslag
04-09-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL KV.WOLUWE-ZAVENTEM -
11-09-2016 15:00 K.LONDERZEEL SK. K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
18-09-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.FC.ZWARTE LEEUW -
25-09-2016 15:00 K.FC.DUFFEL K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
02-10-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL R.CAPPELLEN FC. -
08-10-2016 20:30 K.VK.TIENEN K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
16-10-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.SC.GRIMBERGEN -
23-10-2016 15:00 K.BERCHEM SPORT 2004 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
30-10-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.BOCHOLTER VV. -
06-11-2016 14:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
13-11-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL HOOGSTRATEN VV. -
19-11-2016 19:30 RC.HADES K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
26-11-2016 20:00 TEMPO OVERIJSE K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
04-12-2016 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL SPOUWEN-MOPERTINGEN -
11-12-2016 14:30 K.RUPEL BOOM FC. K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
18-12-2016 14:30 KV.WOLUWE-ZAVENTEM K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
08-01-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.LONDERZEEL SK. -
14-01-2017 19:30 K.FC.ZWARTE LEEUW K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
22-01-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.FC.DUFFEL -
05-02-2017 15:00 R.CAPPELLEN FC. K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
12-02-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.VK.TIENEN -
19-02-2017 15:00 K.SC.GRIMBERGEN K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
05-03-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.BERCHEM SPORT 2004 -
12-03-2017 15:00 K.BOCHOLTER VV. K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
19-03-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL VV.THES SPORT TESSENDERLO -
26-03-2017 15:00 HOOGSTRATEN VV. K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
02-04-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL RC.HADES -
09-04-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL TEMPO OVERIJSE -
23-04-2017 15:00 SPOUWEN-MOPERTINGEN K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL -
30-04-2017 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL K.RUPEL BOOM FC. -
Algemene Rangschikking Seizoen 2016-2017